Ciemnoniebieski laptop Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-G-13M

Ciemnoniebieski laptop Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-G-13M

Ciemnoniebieski laptop Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-G-13M jest urządzeniem mobilnym, które ułatwia pracę oraz przynosi wiele przyjemności. W dzisiejszym świecie trudno byłoby się obejść bez możliwości, jakie zapewniają przenośne komputery. Laptop Toshiba w niczym nie ustępuje funkcjonalnością w porównaniu do komputerów stacjonarnych, zachwyca mobilnością i możliwością wykonywania niezbędnych zadań w dowolnym miejscu na świecie.

Laptop Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-G-13M https://vobis.pl/laptopy/laptop-toshiba-dynabook-satellite-pro-l50-g-13m-15-6-fhd-i7-10710u-16gb-ssd512gb-uhd-w10-black – procesor

Toshiba Dynabook Pro L50-G-13M to laptop typowo biznesowy poszukiwany przez osoby prowadzące działalność gospodarczą, ponieważ cechują się doskonałym stylem i wydajnością. Dbając o bezpieczeństwo danych, Dynabook stworzył urządzenia, które oferują szeroki wachlarz różnych opcji zabezpieczeń. Wprowadzony procesor Intel Core i7-10710U umożliwia wykonywanie nawet bardzo złożonych operacji, zapewniając sprawne i bezawaryjne działanie. Laptop Toshiba Dynabook wyposażony jest w procesor dla najbardziej wymagających użytkowników poszukujących niezwykle wydajnego rozwiązania dla profesjonalnych programów lub najnowszych gier. Intel Core i7 poradzi sobie z każdym zadaniem: obróbka zdjęć i grafiki, oglądanie filmów czy stron www, pozwoli nawet pracować z kilkoma programami jednocześnie.

Ciemnoniebieski laptop Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-G-13MWażne! Dzięki wydajnej baterii użytkownik przestaje się nerwowo rozglądać za źródłem zasilania. Intel Core i7 dziesiątej generacji zadziwi niesamowitą mocą, szybkością i wydajnością, z jaką poradzi sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami. Procesor z częstotliwością taktowania 1.1 GHz i TurboBoost 4.7 GHz wykonuje świetną robotę, wspierając wideo w wysokiej rozdzielczości, zapewniając przy okazji bezpieczne transakcje w sieci. Laptop Dynabook Satellite posiada 6 rdzeni i 12 wątków, jego pojemność dysku SSD to 512 GB, z pojemnością pamięci RAM 16 GB. Częstotliwość RAM to 2666 MHz w technologii pamięci Ram DDR4. Jeszcze szybsze i nowocześniejsze układy pamięci RAM DDR4 przenoszą użytkownika w nowy wymiar prędkości. Jeszcze większy komfort podczas zabawy i pracy. Chipy DDR4 są szybsze, ale także bardziej kompaktowe. Dzięki temu pasują do obudów nawet najcieńszych urządzeń.

Matowa matryca w laptopie Toshiba Dynabook

Światło matrycy odbite od ekranu może skutecznie uniemożliwić działanie. W laptopie Toshiba Dynabook zastosowano matową opcję, dzięki czemu powłoka pochłania a następnie rozprasza światło, eliminując niekorzystny oślepiający efekt. Matowa matryca umożliwia pracę w każdych warunkach, dlatego można pracować na laptopie nie tylko we wnętrzu, ale również na zewnątrz. Cieszy to osoby które lubią pracować na świeżym powietrzu.

Praktyczna klawiatura numeryczna

Gdy często pracuje się z liczbami, tabelami, doskonale sprawdza się wyspowa klawiatura numeryczna, która znacznie ułatwia pracę. Co więcej, w każdej chwili można przełączyć ją na wygodne strzałki, które znacznie ułatwią poruszanie się między kolumnami. Skuteczna ochrona tzn. szyfrowanie TPM chroni dane osobowe, jest to bardzo ważne dla wielu osób, zwłaszcza, gdy zostawi się laptopa bez nadzoru. Moduł TPM tworzy specjalne klucze szyfrowania a ich odszyfrowanie jest możliwe jedynie używając tego samego modułu. Ponadto to bardzo ergonomiczne i estetyczne rozwiązanie.

Przekątna 15,6 cala w laptopie Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-G-13M

Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-G-13M posiada ekran o odpowiedniej przekątnej – 15,6 cala, to niezbędny warunek komfortowego użytkowania urządzenia. Rozdzielczość 1920 x 1080 px, karta graficzna Intel UHD Graphics z system dźwięku stereo oraz wbudowanym mikrofonem, kamerą i głośnikami. Co dzięki takiemu wyposażeniu laptopa? Jeszcze więcej filmów, gier i zdjęć na ekranie a wszystko w bogatych kolorach i z realistycznymi szczegółami.

System operacyjny Microsoft Windows 10 Home PL 64-bit

Laptop Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-G-13M posiada doskonały system operacyjny Microsoft Windows 10 Home PL 64-bit, który został uznany za najbardziej komfortowy i funkcjonalny. Wchodząc w menu laptopa można odnaleźć wszystko, co jest potrzebne do wydajnej pracy i znakomitej rozrywki. Dlatego laptop Toshiba Dynabook jest doskonałym wyborem zarówno dla biznesmenów jak i pozostałych użytkowników. Wiele funkcji zabezpieczeń i zainstalowanych programów zapewnia szybkie, wydajne i bezpieczne działanie komputera. Windows 10 jest dostarczany z najnowszym pakietem DirectX 12, który gwarantuje najlepsze efekty wideo w najnowszych grach komputerowych.

Port USB-C

Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-G-13M posiada nowy typ połączenia, który gwarantuje błyskawiczny transfer danych do 5 Gbit / s. Kopiowanie filmów i dużych plików zajmuje tylko kilka sekund. Połączenia typu USB-C przyspieszają transfer danych na dyski i urządzenia zewnętrzne obsługujące drukarki czy skanery.

Port USB 3.0

Szybki i niezawodny port USB 3.0 to nawet dziesięciokrotnie większa prędkość niż tradycyjny port USB do kopiowania danych.Ten typ portów umożliwia szybkie przesyłanie dokumentów i plików, zapewnia również bezproblemową komunikację z urządzeniami peryferyjnymi.